30 września w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopca. Imprezę zorganizował nowo wybrany samorząd szkolny. Sebastian i Ola stanęli na wysokości zadania – zabawa była bardzo udana. Organizatorom dziękujemy za wysiłek włożony w organizację dyskoteki, a uczestnikom za wspólne imprezowanie. Z niecierpliwością czekamy na kolejną imprezę.
archiwum-postow
Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca
1.10.2010




















