Archiwum postów

 • 2024
 • 2023
 • 2022
 • 2021
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2006

III festyn integracyjny już za nami

14.05.2012

 

W poniedziałek 14 maja dyrektor Zespołu Szkół  nr6 Grażyna Adamczyk podziękowała nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz uczniom za zaangażowanie oraz udział w III Festynie integracyjnym. Przypomnijmy, organizatorami plenerowego spotkania było Stowarzyszenie „Dla Dobra” oraz Zespół Szkół nr 6 w Rybniku Boguszowicach. Festyn zorganizowano na ternie szkoły 12 maja 2012 roku.

Z programem artystycznym wystąpili uczniowie szkoły, zespół „Przygoda”, dzieci i młodzież działająca przy miejscowym Domu Kultury, orkiestra KWK Jankowice, oraz zespół taneczny Fever Show. Gwiazdą festynu był znany zespół Tabu grający muzykę reggae, który zgromadził liczną grupę fanów.

       

Dodatkową atrakcją były pokazy w wykonaniu Straży Pożarnej oraz możliwość przejażdżki samochodami terenowymi, dzięki grupie globtroterów „Silesia Adventure Team”. Na miejscy można było pojeździć na kucyku oraz zrobić sobie pamiątkową fotkę. 

     

Na specjalnym stoisku można było nabyć prace wykonane przez uczniów szkoły. Na zgłodniałych i spragnionych na miejscu czekały stoiska gastronomiczne na których pracownicy szkoły serwowali potrawy z grilla. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się domowe wypieki. Sporym zainteresowaniem ze względu na kapryśną tego dnia aurę cieszyły się gorące napoje.  

   

Organizatorzy festynu dziękują wszystkim, zwłaszcza artystom, grupie Silesia Adventure Team oraz Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp z o.o. za bezpłatny udział w festynie.
Słowa podziękowania kierujemy także pod adresem jednostek miejskich; Zarządu Zieleni Miejskiej oraz Rybnickich Służb Komunalnych za pomoc w organizacji pleneru. Pragniemy podziękować także firmom prywatnym, które finansowo oraz rzeczowo wsparły organizację festynu. Dziękując raz jeszcze już teraz zapraszamy na kolejny festyn w przyszłym roku. Zatem do zobaczenia. 

 

Oto nasi przyjaciele:

Urząd Miasta Rybnika
Zarząd Zieleni Miejskiej
Rybnickie Służby Komunalne
Czarnet Krzysztof Szymura, Andrzej Owczarek Ornontowice
Zespół taneczny Fever Show
Hydrotech S.A. Rybnik
Prezes Zarządu Henryk Reyman oraz KONSORCJUM OCHRONY KOPALŃ
Dyrektora Jerzy Janczewski KOMPANIA WĘGLOWA S.A. odział KWK „JANKOWICE”
piekarnia Kristof
cukiernia Król
grupa „Silesia Adventure Team”.
zakład piekarniczo – ciastkarski Pago
PPHU Gastronom Michał Lincner
PPG „PREFROW” Sp. z o.o.
Agencja Ubezpieczeniowa SILESIA GROUP Czesław Buchalik
OPP Zespół Przygoda
Dom Kultury Rybnik-Boguszowice
Straż Pożarna Rydułtowy
Straż Pożarna Boguszowice
Zespół TABU
Firma nagłośnieniowa RDUCH