Archiwa

Konkurs Cuda Aniołowe w DK Niedobczycach

19.01.2016

Z nadesłanych prac utworzono przepiękną wystawę. Uczniowie naszej szkoły chętnie przystąpili do konkursu, prezentując swoje umiejętności i różnorodne techniki- od prac z masy solnej, przez ceramikę, filcowanie po rysunki kredkami pastelowymi.

Zaangażowanie i trud zostały nagrodzone, uczniowie zdobyli miejsca w swoich kategoriach oraz przepiękne nagrody, w tym bony do salonu mpik , gdzie samodzielnie mogli dokonać wyboru wśród płyt i książek.
W kategorii młodzieży- forma przestrzenna nagrody uzyskały:
 I miejsce – Anna Bołd
II miejsce Barbara Kwiatkowska

 W kategorii dorosłych-rysunek wyróżnienia zdobyli:
Julia Skubala
Dawid Orlof

 
Uczniom gratulujemy sukcesów, a paniom które pomagały przy wykonaniu i dostarczeniu prac bardzo dziękujemy.