Archiwa

Medale dla ucznia naszej szkoły

15.06.2012

6 czerwca 2012 roku na terenie Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji w Rybniku odbyły się XII Regionalne Regaty Żeglarskie oraz VI Regionalne Regaty Kajakowe Olimpiad Specjalnych połączone z rodzinnym festynem integracyjnym.

Organizatorem sportowego współzawodnictwa było Stowarzyszenie Olimpiady Specjalne Polska – Śląskie, Sekcja Terenowa „Promyk”. W zawodach uczestniczyli przedstawiciele Sekcji Terenowych Olimpiad Specjalnych z województwa śląskiego.

 

 

Honorowy patronat nad imprezą sprawował prezydent Rybnika Adam Fudali, który dokonał oficjalnego otwarcia regat. W regatach kajakowych barwy naszej szkoły reprezentował Marek Cisoń, który w ostatecznej klasyfikacji indywidualnej i zespołowej zdobył dwa złote i jeden srebrny medal. Serdecznie gratulujemy.

W czasie kiedy na wodzie trwało sportowe współzawodnictwo na lądzie odbywał rodzinny festyn integracyjny zorganizowany przez Specjalny Zespół Szkolno Przedszkolny z Rybnika. Plenerowe spotkanie obfitowało w liczne atrakcje, z których korzystali także przedstawiciele naszej szkoły. W programie znalazło się m.in. przedstawienie teatralne, konkurs piosenkarski, rozgrywki w Bocce, pokazy strażackie, pokaz modeli latających, ściana wspinaczkowa, przejażdżka statkiem i wiele innych.

Zapraszamy do galerii.