Archiwum postów

 • 2024
 • 2023
 • 2022
 • 2021
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2006

Młodzież szkolna zwiedzała Zespół Szkól nr 6

7.04.2013

 

Pracownia ceramiczna, rękodzieła artystycznego, siłownia, sala gimnastyczna, sala doświadczeń świata to tylko niektóre pracownie jakie mogli zobaczyć uczniowie z Zespołu Szkół nr 7 z Rybnika jacy odwiedzili naszą szkolę w ramach akcji Dni Otwartych Drzwi.  

W dniach od 25-27 marca Zespół Szkół nr 6 otworzył swoje podwoje przed młodzieżą, która będzie dokonywać wyboru dalszej drogi kształcenia. Na podjęcie decyzji i złożenie dokumentów mają czas do 13 maja do 25 czerwca. Zwiedzanie rozpoczęto od szkolnej auli. Tam młodzież obejrzała prezentację oraz film dotyczący kierunków kształcenia w naszej szkole. Następnie uczniowie razem z nauczycielami zwiedzali szkołę. Chłopcom najbardziej przypadła do gustu sala gimnastyczna oraz siłownia, dziewczętom podobała się bardzo dobrze wyposażona  pracownia gastronomiczna gdzie od razu zabrały się za wyrabianie ciasta. Goście wchodzili również na chwilę na zajęcia prowadzone w szkole. Odwiedzili również gabinet szkolnego pedagoga oraz spotkali się z dyrektor Szkoły Grażyną Adamczyk. Wszystkim bez wyjątku podobała się sala doświadczeń świata oraz przestronna i dobrze zorganizowana biblioteka szkolna. W szkolnym sekretariacie uczniowie zostali wyposażeni w informatory oraz zapoznali się termiami składania dokumentów. Zwiedzanie szkoły zakończył wspólny poczęstunek gdzie oprócz herbaty i kawy serwowano ciasto przygotowane wcześniej przez odwiedzających. Przed wyjazdem za pozowali do wspólnego zdjęcia. Wierzmy, że pobyt w naszej szkole nie był czasem straconym i przy najmniej z niektórymi uczniami spotkamy się już we wrześniu. Zatem do zobaczenia.

Zapraszamy do galerii.