Archiwa

Stowarzyszenie „Dla Dobra”

6.12.2011

 

Stowarzyszenie   Przyjaciół  i  Wychowanków  „Dla dobra” przy Zespole Szkół nr 6  powstało  w kwietniu  2010 roku z inicjatywy dyrektor placówki Grażyny Adamczyk,  byłych i obecnych  nauczycieli oraz rodziców uczniów. 

Członkiem stowarzyszenia  może zostać każdy przyjaciel szkoły. Stowarzyszenie liczy ok. 30 członków.Raz na dwa miesiące członkowie się spotykają  omawiają plany, zgłaszają propozycje imprez dla młodzieży.  Z myślą o świętach członkowie Stowarzyszenia przygotowali paczki dla uczniów.

 

    

 

Wzorem lat minionych Stowarzyszenie  wspólnie ze szkołą organizuje  Sylwestra. Dochód z zabawy  zostanie przeznaczony na działalność  statutową Stowarzyszenia w tym na dofinansowanie przedsięwzięć organizowanych dla uczniów.  W programie imprezy muzyka na żywo, domowe dania kuchni śląskiej oraz  pyszne ciasta.