Archiwum postów

 • 2024
 • 2023
 • 2022
 • 2021
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2006

Światowe Dni Tabliczki Mnożenia w Naszej Szkole!

17.11.2023

Dzisiaj w murach naszej szkoły odbyły się wyjątkowe zmagania, które wprawiły nas w zdumienie i radość! Mówimy tu o Światowych Dniach Tabliczki Mnożenia, podczas których nasi uczniowie rywalizowali o miano Mistrza Tabliczki Mnożenia. To niezwykłe wydarzenie trwało aż dwie godziny, podczas których nasi uczniowie dali z siebie wszystko!

Po wielu emocjonujących rundach i zaciekłej rywalizacji możemy z dumą ogłosić zwycięzców. Mistrzami Tabliczki Mnożenia zostali: Jakub, Szymon i Denis!

Jakub, Szymon i Denis pokazali niesamowite umiejętności matematyczne, błyskawicznie rozwiązując trudne zadania i udowadniając, że tabliczka mnożenia nie ma przed nimi żadnych tajemnic. To niezwykłe osiągnięcie, które zasługuje na najwyższe uznanie!

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować naszym Mistrzom oraz podziękować wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i entuzjazm podczas dzisiejszych zmaganiach. Wasza determinacja i pasja do nauki są inspirujące dla nas wszystkich!

Dziękujemy również nauczycielom i organizatorom za przygotowanie tego fantastycznego wydarzenia. To właśnie dzięki Wam nasza szkoła staje się miejscem nie tylko nauki, ale również fascynujących przygód matematycznych.

Mamy nadzieję, że Światowe Dni Tabliczki Mnożenia przyniosły Wam wiele radości i pozytywnych doświadczeń. Gratulujemy jeszcze raz naszym Mistrzom i życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów w nauce matematyki oraz innych przedsięwzięciach!