Archiwum postów

 • 2024
 • 2023
 • 2022
 • 2021
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2006

W duchu sportowego współzawodnictwa

7.10.2015

Prezentacji drużyn towarzyszył występ Miejskiej Orkiestry Dętej Rybnik. W ceremonii otwarcia uczestniczyło wielu znamienitych gości. Uczestników powitała dyrektor szkoły Grażyna Adamczyk, zaś otwarcia dokonał zastępca prezydenta miasta Rybnika Wojciech Świekosz.
 
Rozgrywki piłkarskie wygrała drużyna reprezentująca Stowarzyszenie 17 z Rybnika, drugie miejsce zajęli uczniowie ze szkoły w Hlucinie z Czech, a trzecie uczniowie z Gliwic. Na miejscach od 4 do 8 znalazły się drużyny ze Słowacji, Wodzisławia, Jastrzębia i Rybnika. Zwycięzcy otrzymali dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. Rozgrywkom piłkarskim towarzyszył konkurs kibica z udziałem Szkoły Podstawowej nr 16, Gimnazjum nr 5 i 7 z Rybnika, Gimnazjum z Jankowic, Szkoły Życia, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Zespołu Szkół nr 6. Przy ocenie brano pod uwagę m.in. zachowanie, strój, doping kibiców oraz oryginalne hasła czy przyśpiewki. Najbardziej podobał się doping w wykonaniu uczniów ze Specjalnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego „Szkoła Życia”.  Na dalszych miejscach znalazły się odpowiednio z Gimnazjum w Jankowicach, Szkoła Podstawowa nr 16 oraz Specjalny Ośrodek-Szkolno-Wychowawczy. Zwycięzcy otrzymali upominki ufundowane przez Miasto Rybnik. Na zawodników jak i kibiców czekał poczęstunek.
 

 
 
Olimpiadzie towarzyszyło stoisko prezentujące osiągnięcia artystyczne uczniów Zespołu Szkół nr 6. Zarząd Stowarzyszenia „Dla Dobra” oraz dyrekcja Zespołu Szkół nr 6 dziękuje Miastu Rybnik za wsparcie przedsięwzięcia. Ponadto organizatorzy składają podziękowania pod adresem Miejskiej Orkiestry Dętej Rybnik, która uświetniła swoją obecnością sportowe współzawodnictwo. Dziękujemy radnym Rady Miasta za wsparcie oraz firmom i przedsiębiorstwom za wszelką pomoc przy organizacji imprezy. Dziękujemy pracownikom szkoły, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia imprezy. Dziękujemy wreszcie kibicom oraz zawodnikom i ich trenerom z udział w tym sportowym święcie. Liczymy na to, że spotkamy się z Wami w roku przyszłym.