Archiwa

Ważni goście w naszej szkole.

15.10.2009

 

Na początku września do naszej szkoły dotarło nietypowe pismo: Kuratorium Oświaty poinformowało w nim, że 7 października nasza placówka zostanie zaprezentowana dyrektorom i pracownikom oświaty z 9 krajów Europy. Nasza szkoła została wybrana, ze wzglęu na doświadczenia z uczestnictwa w wielu europejskich programach.

Wizyta rozpoczęła się punktualnie o 11:30.  Nasi uczniowie uroczyście powitali gości podczas  apelu. Następnie delegacja spotkała się z przedstawicielami naszej szkoły. Tematem spotkania była prezentacja osiągnięć szkoły na polu nauki języków obcych, realizacją projektów międzynarodowych oraz współpracy ze środowiskiem i wsparcia udzielanego uczniom w poszukiwaniu pracy i integracji społecznej.

Kuratorium Oświaty, które było organizatorem tej wizyty serdecznie dziękujemy za tak pozytywną ocenę naszej dotychczasowej pracy.