„Wielkanocne międzyszkolne integracyjne warsztaty terapeutyczno integracyjne”

6.03.2015

W dniu 02 marca 2015 odbyło się pierwsze spotkanie warsztatowe w ramach kolejnych już międzyszkolnych warsztatów integracyjnych, współfinansowanych z funduszy Miasta Rybnik.

Poniedziałkowe zajęcia odbywały się w pracowni krawieckiej gdzie pod okiem pani Stanisławy Szulc powstały kolorowe pisanki wykonane z kawałków wzorzystych tkanin, wstążeczek i cekinów. Naszymi gośćmi byli uczniowie i opiekunowie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Rybniku.
 

 
Jak zwykle warsztaty przebiegały w miłej atmosferze sprzyjającej zacieśnianiu sie przyjaźni pomiędzy uczniami naszej szkoły i naszymi gośćmi. Wspomnieć należy, że młodzież uczestnicząca w zajęciach odwiedzała nas już kolejny raz, więc już sam fakt ponownego spotkania był bardzo emocjonujący i radosny dla wszystkich uczestników. Następne zajęcia już 05 marca a jak bawiliśmy się na ostatnich zobaczyć można w naszej fotorelacji.