Archiwa

Wizyta w Słowenii

16.09.2015

Beneficjentem środków europejskich jest działające przy placówce Stowarzyszenie „DLA DOBRA”, które uczestniczy w przedsięwzięciach poszerzających wiedzę oraz umiejętności tak nauczycieli oraz uczniów. W ramach programu Erazmus + podejmujemy próby stworzenia europejskich zasad i planu działania w zakresie „ Specyficznych trudności w uczeniu się”.
 
 
 
Celem programu są także szkolenia dla nauczycieli i dorosłych uczniów we wspomnianym zakresie  Przy realizacji tego przedsięwzięcia  współpracujemy i instytucjami partnerskimi z Wielkiej Brytanii, Rumunii, Niemiec, Słowenii, Łotwy oraz Grecji. Podczas wrześniowego spotkania dokonano podziału budżetu między krajami uczestniczącymi w projekcie, ustalono harmonogram realizacji poszczególnych zadań na najbliższe miesiące oraz omówiono szczegóły i terminy spotkań projektowych i konferencji międzynarodowych. Partnerzy zagraniczni przyjadą do naszego kraju, do Zespołu Szkół nr 6 w połowie stycznia 2016 roku.