Wycieczka do Teatru Ziemi Rybnickiej na spektakl i wystawy

14.03.2017

Uczniom podobały  perypetie rodzeństwa, zła czarownica, kara dla niej oraz  szczęśliwe dla rodziny zakończenie historii. Korzystając w wycieczki do teatru, młodzież zwiedziła dwie wystawy.

 
 
W galerii „Oblicza” wystawa zatytułowana „Chwile cieszy” prezentowała prace pani Wandy Jakubowskiej. Różnorodne techniki, barwy i emocje zaprezentowane na obrazach pozwoliły by każdy mógł wybrać coś dla siebie. Druga wystawa umiejscowiona w holu Teatru Ziemi Rybnickiej p.t. „Jutro uszyję siebie od nowa” przedstawiała obrazy pani Kariny Czernek.
 
 

 

Obrazy wykonane były w bardzo ciekawej technice malowania na kilku warstwach materiałów o różnych barwach i fakturach, tworząc efekty trójwymiaru. Dzień ten był dla uczniów przepełniony wrażeniami estetycznymi wypływającymi z kontaktu ze sztuką w różnych formach.