Archiwa

Wyśpiewała pierwsze miejsce

11.02.2018

Krótko przez feriami zimowymi w Wodzisławskim Centrum Kultury zorganizowano kolejną edycję Festiwalu Karaoke pt. „ ŚpiewaMY” osób niepełnosprawnych. Organizatorem przedsięwzięcia był Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych i WCK. Do konkursu przystąpiło 15 uczestników a ich popisy były przeplatane występami grup tanecznych oraz koncertem uczniów miejscowej szkoły muzycznej. Dodatkowo publiczność bawiło dwóch klaunów. Po ponad dwóch godzinach festiwalowych zmagań, przyszedł czas na nagrody, wyróżnienia i gratulacje. Pierwsze miejsce wyśpiewała Angelika Faucz z Zespołu Szkół nr 6. W nagrodę otrzymała czek przeznaczony na nagranie promocyjnego singla w studiu nagrań GO RECORDS. Wśród wyróżnionych znalazła się także inna uczennica szkoły Jessica Siedlecka. Serdecznie gratulujemy!