Archiwa

Z szyszką w tle

17.12.2014

Młodzież naszej szkoły uczestniczyła po raz trzeci w warsztatach robienia ozdób choinkowych w Cieszynie. Organizatorem spotkania dla podopiecznych różnych placówek opieki specjalnej jest Koło Edukacji Międzykulturowej działające przy Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie.

Młodzieży z różnych placówek towarzyszyli studenci wspierając i pomagając zrealizować ciekawe pomysły. Z papierów, wstążek, serwetek, koralików i szyszek powstały świąteczne kartki, ozdoby na choinkę czy drobne prezenciki. Wspólnymi siłami uczestnicy wyczarowali istne cudeńka. Uśmiechom i zabawie nie było końca . Wzajemna serdeczność i życzliwość tworzyły niezapomnianą atmosferę. Wspólne kolędowanie zbliżyło do siebie wielu nieznanych sobie ludzi i dostarczyło wzruszeń. Chętnie odwiedzimy Uniwersytet w Cieszynie za rok.
 
Zapraszamy do galerii.