Zapraszamy na Dni otwarte!

17.01.2023

1. Do kogo skierowana jest prezentacja?

Przede wszystkim do uczniów z problemami edukacyjnymi i orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Na spotkanie zapraszamy również nauczycieli i rodziców, którzy często stają przed koniecznością wyboru/rekomendacji dalszej ścieżki edukacji swoich dzieci i podopiecznych.

2. Jaka będzie forma prezentacji?

Dla odwiedzających nas gości przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych zajęć, które w ciekawy i aktywny sposób zaprezentują ofertę naszej placówki. Zaprezentujemy naszą infrastrukturę, pracownie którymi dysponujemy oraz zaprezentujemy zajęcia terapeutyczne realizowane w naszej szkole. W części z nich będzie można doświadczyć na własnej skórze.

3. Dlaczego warto?

Uczniowie zyskają wiedzę o specjalistycznej placówce funkcjonującej w Rybniku, która dla wielu może się okazać bardzo interesującą propozycją kontynuowania edukacji.

4. Jak wziąć udział?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 9:00- 15:00.

Obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie poprzez e-mail: sekretariat@zs6rybnik.pl lub telefonicznie: 32 457 – 70 – 98, 509 627 831.