Archiwum postów

 • 2024
 • 2023
 • 2022
 • 2021
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2006

Rybnickie Dni Kariery 2015

3.11.2015

Głównym celem przedsięwzięcia było świadome propagowanie wyboru ścieżki kształcenia, planowanie kariery zawodowej oraz szeroka popularyzacja doradztwa zawodowego. W ramach przedsięwzięcia organizowano m.in. konferencję, happeningi, spotkania z doradcami, wizyty w PUP i wiele innych. W tegoroczną edycję wzorem lat minionych włączyli się również uczniowie naszej szkoły uczestnicząc m.in. w I Międzyszkolnym Dniu z Pasją podczas którego mieli za zadanie w ciągu trzech minut opowiedzieć o swoich zainteresowaniach.
 

 

 
Współzawodnictwo odbywało się w kilku kategoriach. Naszą szkołę godnie reprezentowali; w tańcu zespół w składzie Andżelika Faucz , Agnieszka, Foreiter, Kamila Kaczmarzyk, w fotografii Wiktor Szymiec oraz pływaniu Andrzej Motyka. Dziewczęta tańczą pod kierunkiem Małgorzaty Korbel, Wiktor uczęszcza na zajęcia z fotografii pod kierunkiem Janusza Rzymanek, a Andrzej Motyka uczeń Zespołu Szkół nr 6 jest zawodnikiem klubu Olimpiad Specjalnych Promyk z Rybnika gdzie pod okiem trenerów Sabina Dudek i Adam Drynda zdobył w bieżącym roku dwa srebrne medale w pływaniu na XIV Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Los Angeles. Nasza młodzież dobrze wypadła także podczas Happeningu, który zakończył tegoroczne Rybnickie Dni Kariery.
Głównym organizatorem przedsięwzięcia była Rybnicka Platforma Poradnictwa Zawodowego-lokalne partnerstwo zrzeszające instytucje rynku pracy, edukacji oraz przedstawicieli pracodawców, w której działaniach uczestniczy także Zespół Szkół nr 6 z Rybnika.
Zapraszamy do galerii.