Archiwum postów

 • 2024
 • 2023
 • 2022
 • 2021
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2006

Warsztaty i szkolenie w ramach projektów Erasmus+

14.12.2023

13 grudnia mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w fascynujących warsztatach i szkoleniach zorganizowanych w ramach projektu Erasmus+ „Kształcenie i szkolenie zawodowe”. To wyjątkowe wydarzenie, które wpisuje się w naszą misję doskonalenia i rozwoju edukacyjnego.

Warsztaty „Źródła stresu w pracy nauczyciela i sposoby radzenia sobie z nim”

Pierwsze z zaplanowanych spotkań poświęcone było tematowi, który dotyczy każdego z nas – stresu w pracy nauczyciela. W trakcie warsztatów uczestnicy mieli okazję zgłębić tajniki źródeł stresu oraz poznać skuteczne metody radzenia sobie z nim. Warsztaty tworzenia mydeł były do tego wspaniałą okazją.

Szkolenie „Video Games in Education: Innovative Gamification and Game-Based Learning Techniques”

Drugie spotkanie było niezwykle inspirujące, ponieważ opierało się na doświadczeniach uczestniczek ostatniego szkolenia na Teneryfie. Tematem przewodnim było zastosowanie gamifikacji w procesie edukacyjnym. Gamifikacja to innowacyjna metoda, która wykorzystuje elementy gier do motywowania i angażowania uczniów w procesie nauki. To fascynujące podejście pozwala na tworzenie lekcji, które nie tylko dostarczają wiedzy, ale także stymulują kreatywność i rozwijają umiejętności interpersonalne.

Dzięki zaangażowaniu uczestników, atmosferze pełnej entuzjazmu i ciekawych dyskusjach, dzisiejsze wydarzenie było okazją do zdobycia nowej wiedzy.

Projekt Erasmus+ to nie tylko edukacja, to także budowanie mostów między ludźmi i kulturami. Cieszymy się, że możemy być częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom oraz organizatorom za niezapomniane doświadczenia i pełne pozytywnej energii spotkanie!