Archiwum postów

 • 2024
 • 2023
 • 2022
 • 2021
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2006

Witaj przygodo, żegnaj szkoło!

3.08.2012

 

Dobiegł końca kolejny rok szkolny. To był bardzo owocny i pracowity okres dla młodzieży z Zespołu Szkół nr 6. Uczniowie zdobywali wiedzę, nowe umiejętności oraz podnosili swoje kwalifikacje. Piątek 29 czerwca był ostatnim dniem szkoły przed wakacyjną przerwą. 

Podczas uroczystego apelu zorganizowanego w sali gimnastycznej dyrektor placówki podziękowała uczniom oraz nauczycielom za całoroczne zaangażowanie w pracy na rzecz szkoły. Podczas spotkania w uznaniu dobrych wyników w nauce młodzież otrzymała świadectwa z paskiem. Najlepsi uczniowie otrzymali również nagrody książkowe. Będą mieć co czytać podczas letniego wypoczynku. Spotkaniu towarzyszyła msza święta odprawiona przez ks. Marcina. Nabożeństwo miało charakter pożegnalny, bowiem szkolny duszpasterz zmienia parafię i od września do szkoły przyjdzie inny ksiądz. Przez dwa miesiące uczniowie zapomną o szkole. Będą wypoczywać nie tylko w miejscu swojego zamieszkania. Część z nich wyjedzie do swoich rodzin mieszkających w kraju oraz za granicą. Niektórzy uczniowie razem ze swoimi najbliższymi wezmą udział w zorganizowanych formach wypoczynku. Te najpopularniejsze kierunki wakacyjnych wojaży to Irlandia, Niemcy oraz Egipt. Część uczniów deklaruje krótkie zaledwie kilkudniowe wyjazdy do swoich rodzin. Jeszcze inni będą pomagać w opiece nad dziećmi czy w remoncie mieszkań. Tak czy inaczej życzymy udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.

Zapraszamy do galerii.