Archiwa

Znamy nazwiska laureatów Międzyszkolnego Konkursu Wielkanocnego

26.03.2018

W Zespole Szkół nr 6 rozstrzygnięto dzisiaj Międzyszkolny Konkurs Wielkanocny. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: witraż wielkanocny wykonany dowolną techniką oraz pisanka wielkanocna.. Na konkurs napłynę sporo prac. Decyzją specjalnie powołanej komisji w kategorii witraż pierwsze miejsce otrzymała Karolina Terelak, drugie Partycja Szymiczek i trzecie Karolina Barchańska z zespołu Szkół nr 6. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Aneta Moniak. W kategorii pisanka wyróżnienia otrzymali: Alicja Dziadura z Gimnazjum Sp 36, Marceli Juraszczyk i Andrzej Grimm obaj z ZS nr6. W kategorii Pisanka wielkanocna I miejsce zajął Marcin Holewik, II zajął Adrian Gruszka, natomiast III miejsce zdobyła Natalia Kosmalska. Serdecznie gratulujemy!